Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

Nimi*
E-posti aadress*
Linn*
Riik*
Telefon*
Teema*
Sõnum*
Faili üles laadima
Jaotuspartnerid
Edasimüüjatele

Sektsioonidega tööstuslikud uksed

SEKTSIOONIDEGA TÖÖSTUSLIKUD UKSED

Sektsioonidega tööstuslikud uksed (TLP) on kõige mitmekülgsem uksetüüp.
40 mm paksudest paneelidest valmistatud sektsioonidega uksed on isoleeritud, tugevad, hõlpsad hooldada ja turvaliselt kasutada. Toodame kõiki tüüpi siine, sealhulgas kliendi disainitud. Standardse väändevedru eluiga on 25 000 tsüklit. Suure ja väga suure koormusega uste jaoks on saadaval vedrud, mille eluiga on 50 000 ja 100 000 tsüklit. Lisaks eriti suurtele ustele saame kasutada ilma vedrudeta vahetult juhitavat mehhanismi.

Sektsioonidega tööstuslike uste paneelide disain

Standardpaneelid

Sektsioonidega tööstuslike uste standardpaneelid – RIB ja MACRORIB pealispindadel on standardne STUCCO muster

Sektsioonidega tööstuslikud uksed RIB on saadaval 12 standardses värvis

RAL 1015 ja RAL 9005 on saadaval vaid puusöemustriga.

Sektsioonidega tööstuslikud uksed MACRORIB on saadaval 3 standardses värvis

Teised RAL-värvid on saadaval tellimisel.

Paneelide valikud

Lisaks standardsetele paneelidele RIB ja MICRORIB pakume täit valikut paneele, mis muudavad teie ukse väljanägemise erakordseks ja majapidamise stiili sobituvaks.

Sektsioonidega tööstuslike uste aknad

Aknaid on kolme tüüpi – ümmargused, ovaalsed ja nelinurksed.  Standardaken on topeltakrüüklaasiga plastraamis.

Stiilsema efekti saavutamiseks saab tellida roostevabast terasest aknaid ühe- või kahekihilise turvaklaasiga. Saadaval on roostevabast terasest raamid, mis on värvitud RAL-värvidega.

Läbikäigu- ja külguksed

Külguksed valmistatakse vastavalt paneelide stiilile ja parameetritele, sealhulgas alumiiniumraamid ja klaasid.
Kui on vaja lisasissepääsu ja külgukse jaoks ei ole ruumi, võib lahendus olla jalguks. Standardina on jalguksed varustatud sulgemise mehhanismi, luku ja käepidemega. Saate valida standardse või madala lävega variandi, mis võimaldab mugavamalt siseneda.
Standardne avanemislaius on 800 mm lai ja -kõrgus 1900-2300 mm, sõltuvalt ukse kujundusest. Maksimaalne ukse avanemislaius on 1200 mm (teavet laiade uste kohta küsi tootjalt).
Sektsioonidega tööstuslikus ukses olev jalguks varustatakse tehases luku ja liugukse sulguriga. Soovi korral saab tellida ka magnetilise või mehaanilise jalgukse sulgemise lüliti ja erinevate paanikalukkude paigaldamise. Jalguksi saab valmistada topeltkihiga paneelidest või täisvaatega alumiiniumpaneelidest. Samuti nende erinevates kombinatsioonides.
Lisaturvalisuse tagamiseks on soovitatav kolme

 

Tööstuslike garaažiuste mehhanismid

RYTERNA garaažiuksed on disainitud nii, et neid saab kasutada nii käsitsi kui ka elektriliselt. Need ühilduvad enamiku hästituntud tootjate mehhanismidega ning tagavad optimaalse kasutusmugavuse, efektiivsuse ja turvalisuse.