Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

Nimi*
E-posti aadress*
Linn*
Riik*
Telefon*
Teema*
Sõnum*
Faili üles laadima
Jaotuspartnerid
Edasimüüjatele

Garaaži hingedega külguksed

 

Garaaži hingedega külguksed võivad olla ideaalne lahendus juhul, kui garaaži kasutatakse hoiuruumi või töökojana. Originaalne kindel disain, lihtsus ja vähene hooldusvajadus tagavad pika eluea ja usaldusväärse töö.

Teie valik.
Erinevad võimalused tellida just selline hingedega külguks, nagu soovite. Paneeli kujundus horisontaalselt, vertikaalselt või V-kujulises stiilis. Erineva disainiga roostevabast terasest aknad ja üle 100 paneeli tüübi võimaldavad sul näidata oma isikupära.

Stiilne välimus.
Külguksed võivad olla garaaži hingedega külgustega samasugused. Ühilduv disain ja kujundus jätavad maja fassaadist maitseka mulje.

Eksklusiivsus.
Täisvaatega paneelid ei lase mitte ainult garaaži rohkem valgust, vaid annavad ka eksklusiivse väljavaate. Need saab katta mis tahes RAL-värviga või kuldse tamme lõppviimistlusega. Akrüültopeltklaasidega aknad on olemas läbipaistva, mati, “härmas” või läbipaistmatu lõppviimistlusega.

alt

Ei midagi standardset.
Hingedega külgukse saab jagada võrdselt või proportsioonis 1/3 kuni 2/3. Kõik Ryterna hingedega külguksed valmistatakse vastavalt mõõtmetele.

Tugevad hinged.
Mudeli S2 uste hõlpsalt reguleeritavad hinged võimaldavad neid täpselt paigaldada. Vedruga hinged mudelil S1 tagavad ukse sulgemise turvaliselt ja pehmelt.

Jõuline raam.
Mudeli S2 kvaliteetselt valmistatud keevitatud või kohapeal kokkupandavad raamid võimaldavad ukse kiiresti ja hõlpsalt paigaldada.

Turvalisus.
Meie garaaži hingedega külguksed on varustatud hingede poltidega ja neid saab tellida kolme punkti turvalukuga.

Garaažiuksed on saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides, mis sobivad ideaalselt iga kodu jaoks. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.