Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

  Nimi*

  E-posti aadress*

  Linn*

  Riik*

  Telefon*

  Teema*

  Sõnum*

  Faili üles laadima

  Jaotuspartnerid
  Edasimüüjatele

  Garaaži hingedega külguksed

  Garaaži hingedega külguksed võivad olla ideaalne lahendus juhul, kui garaaži kasutatakse hoiuruumi või töökojana. Originaalne kindel disain, lihtsus ja vähene hooldusvajadus tagavad pika eluea ja usaldusväärse töö.

  Teie valik.
  Erinevad võimalused tellida just selline hingedega külguks, nagu soovite. Paneeli kujundus horisontaalselt, vertikaalselt või V-kujulises stiilis. Erineva disainiga roostevabast terasest aknad ja üle 100 paneeli tüübi võimaldavad sul näidata oma isikupära.

  Stiilne välimus.
  Külguksed võivad olla garaaži hingedega külgustega samasugused. Ühilduv disain ja kujundus jätavad maja fassaadist maitseka mulje.

  Eksklusiivsus.
  Täisvaatega paneelid ei lase mitte ainult garaaži rohkem valgust, vaid annavad ka eksklusiivse väljavaate. Need saab katta mis tahes RAL-värviga või kuldse tamme lõppviimistlusega. Akrüültopeltklaasidega aknad on olemas läbipaistva, mati, “härmas” või läbipaistmatu lõppviimistlusega.

  alt

  Ei midagi standardset.
  Hingedega külgukse saab jagada võrdselt või proportsioonis 1/3 kuni 2/3. Kõik Ryterna hingedega külguksed valmistatakse vastavalt mõõtmetele.

  Soojustus.
  Ülikiire 1,2 W/m²K soojusjuhtivusega ja 40 mm täidisega parema isolatsiooni tagamiseks, kindlustades optimaalse mugavuse ja energia säästmise.

  Tugevad hinged.
  Mudeli S2 uste hõlpsalt reguleeritavad hinged võimaldavad neid täpselt paigaldada. Vedruga hinged mudelil S1 tagavad ukse sulgemise turvaliselt ja pehmelt.

  Jõuline raam.
  Mudeli S2 kvaliteetselt valmistatud keevitatud või kohapeal kokkupandavad raamid võimaldavad ukse kiiresti ja hõlpsalt paigaldada.

  Turvalisus.
  Meie garaaži hingedega külguksed on varustatud hingede poltidega ja neid saab tellida kolme punkti turvalukuga.

  Aknad disainielemendina.
  Topeltakrüülaknad võivad olla läbipaistvad, matid, matt või toonitud. Panoraamsegmentide raami saab värvida mis tahes RAL-paleti värviga või katta kuldse tamme imitatsiooniga.

  Ø 155 mm kuni 315 mm

  Ø 155 x 155 mm kuni 315 x 315 mm

  Ø 155 x 155 mm kuni 315 x 315 mm

  Ø  805 x 155 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Perforeeritud teras

  Selge

  “Härmas”

  Matt

  Toonitud

  Garaažiuksed on saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides, mis sobivad ideaalselt iga kodu jaoks. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.