Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

  Nimi*

  E-posti aadress*

  Linn*

  Riik*

  Telefon*

  Teema*

  Sõnum*

  Faili üles laadima

  Jaotuspartnerid
  Edasimüüjatele

  Sektsioonidega täisvaatega tööstuslikud uksed

  SEKTSIOONIDEGA TÄISVAATEGA TÖÖSTUSLIKUD UKSED

  Sektsioonidega täisvaatega tööstuslik uks (TPL-FV) – standardne variant on anodeeritud alumiiniumraamid ja topeltakrüülklaasid. Alumiiniumprofiile saab värvida mis tahes värvi, sealhulgas metallik lõppviimistlus. Lisaks saate valida: akrüül-, kriimustuskindel, läbipaistmatu, matt, polükarbonaat- või turvaklaas. Sektsioonidega täisvaatega tööstusliku ukse standardne alumine paneel on valge ja kihilist tüüpi.
  Tellida saab ka klaasitud või kihtidega täidetud alumist paneeli.

  SEKTSIOONIDEGA TÄISVAATE JA SOOJUSISOLATSIOONIGA TÖÖSTUSLIKUD UKSED

  Sektsioonidega täisvaate ja soojusisolatsiooniga tööstuslikud uksed (TLP-FV Thermo) on 7 m laiad, 6 m kõrged, standardsed topeltpaanid on akrüüklaasidega või topelt kriimustuskindla klaasiga.
  Termovahega alumiiniumprofiilid suurendavad panoraamsete sektsioonidega uksepaneelidega isolatsiooniväärtust märkimisväärselt.  Topelturvaklaasiga uste võimalike mõõtmete kohta küsige tehasest.
  Läbipaistmatud klaasid (tellitavad) tagavad suure soojusväärtuse.

  LÕIKEKUJULISED TÄISVAATEGA TÖÖSTUSLIKUD UKSEPANEELID

  Clear

  Frosted

  Matt

  Tinted

  Termo clear

  KÜLGUKSED JA JALGUKSED

  Jalguksi saab valmistada täisvaatega alumiiniumpaneelidest. Samuti nende erinevates kombinatsioonides. Külguksed valmistatakse vastavalt paneelide stiilile ja parameetritele, sealhulgas alumiiniumraamid ja klaasid.

  TÖÖSTUSLIKE GARAAŽIUSTE MEHHANISMID

  RYTERNA garaažiuksed on disainitud nii, et neid saab kasutada nii käsitsi kui ka elektriliselt. Need ühilduvad enamiku hästituntud tootjate mehhanismidega ning tagavad optimaalse kasutusmugavuse, efektiivsuse ja turvalisuse.