Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

  Nimi*

  E-posti aadress*

  Linn*

  Riik*

  Telefon*

  Teema*

  Sõnum*

  Faili üles laadima

  Jaotuspartnerid
  Edasimüüjatele

  Sektsioonidega garaažiuksed

  Sektsioonidega garaažiuksed on kõige populaarsemad garaažiuksed turul.  Nende populaarsuse klientide hulgas tagab kombinatsioon ökonoomsusest, vastupidavusest ja heast väljanägemisest. 40 mm paksused, PU-vahuga kihilised paneelid tagavad täieliku helikindluse ja soojusisolatsiooni.

  Laiuse piirangud puuduvad.
  Sektsioonidega garaažiuksed saab valmistada kuni 8 m laiused.

  Usaldusväärsed materjalid.
  Ryterna on valinud enda tegevusalaks monoliitsete garaažiuste tootmise, kasutades selleks pakse ja tugevaid materjale, et tagada toote vastupidavus ja pikem eluiga.

  Unikaalne disain.
  Lai valik roostevabast terasest kaunistusi, mis sobivad ka kõige nõudlikumatele klientidele. Roostevabast terasest aknad annavad garaažiuksele moodsa välimuse.

  Alumax ja okumeenpuit.
  Sektsioonidega garaažiukse paneeli kate 2,5 mm alumiiniumlehtedega, mis on värvitud mis tahes RAL-värviga, sealhulgas metallik lõppviimistlus, ja kaunistatud paanidega, mis annab tulemuseks tõelise kunstiteose.
  Eriti veekindlat okumeenpuitu kasutatakse laevaehituses. Okumeepuidu kihi painutamisel või jahvatamisel saab luua erinevaid motiive, mustreid ja kaunistusi.

  Ühilduv disain.
  Täielikult ühilduv külgukse ja garaažiukse disain. Lahendused nii jalg- kui ka garaažiukse näol.
  ALU raam.
  Vahelepaigaldatav alumiiniumraam garaažiuksele – lihtne paigaldada, vastupidav ja moodsa väljanägemisega.

  Mugav valik ‒ käiguuks.
  Käiguuksed on väga mugav valik juhul, kui garaažiuksega ruumi kasutatakse hobi- või hoiuruumina. Avamine vasakult või paremalt poolt, laius kuni 1,2 m ja madal lävi võivad muuta teie garaaži hubaseks kohaks.

  garagentor mit tür

  Sisevaade.
  Meie vedrudega garaažiuksed R40 on ideaalne valik nii uutele kui ka renoveeritud majadele. Meie uksed TL on välja töötatud ja katsetatud kõige nõudlikemates tööstustingimustes.

  Kohandatud siinid.
  Turvalised ja usaldusväärsed siinid valmistatakse vastavalt teie garaažile. Tavapäraselt on siinid kaetud tsingiga, kuid need saab katta ka mis tahes pulbervärviga

  Mugav kasutada.
  RYTERNA garaažiuksi saab avada ja sulgeda nii käsitsi kui ka mehaaniliselt. Meie garaažiuksed ühilduvad enamiku hästituntud tootjate mehhanismidega ning tagavad optimaalse kasutusmugavuse, efektiivsuse ja turvalisuse.

  Aknad disainielemendina.
  Täisvaatega paneelid saab katta mis tahes RAL-värviga või kuldse tamme lõppviimistlusega. Akrüültopeltklaasidega aknad on olemas läbipaistva, mati, “härmas” või läbipaistmatu lõppviimistlusega.

  Ø alates 155 mm kuni 315 mm

  Ø alates 155 x 155 mm kuni 315 x 315 mm

  Ø alates 155 x 155 mm kuni 315 x 315 mm

  Ø  805 x 155 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Perforeeritud teras

  Selge

  Härmas

  Matt

  Toonitud

  STUCCO
  SMOOTH
  WOODGRAIN

  Rohkelt valikuid.
  Saadaval on üle 100 erineva uksepaneeli disaini, pealispinna tekstuuri ja värvi.

  FLUSH
  TOPRIB
  MIDRIB
  RIB
  MACRORIB
  MICRORIB
  CASSETTE

  Garaažiuksed on saadaval erinevate konfiguratsioonidega, mille stiil sobib igasse majapidamisse. Vajate rohkem teavet? Küsige Ryternalt garaažiuste kohta