Võta meiega ühendust
X

Võta meiega ühendust

  Nimi*

  E-posti aadress*

  Linn*

  Riik*

  Telefon*

  Teema*

  Sõnum*

  Faili üles laadima

  Jaotuspartnerid
  Edasimüüjatele

  Privaatsuspoliitika

  JSC Ryterna, registrikood LT341856314, registreeritud aadress Ryternos 2, Biruliskes, LT – 54469, Kaunase vabamajandustsoon, Leedu (edaspidi “Ettevõte” või “meie”), kohustub tagama meie veebilehe külastajate (edaspidi “Külastajad”) isikuteabe turvalisuse ja õiguste kaitse meie veebilehe https://www.ryterna.eu/ (edaspidi “Veebileht”) ja selle sisu kasutamise ajal.

  Üldteave küpsiste kohta

  Me kasutame oma Veebilehel küpsiseid, et kohandada meie Veebilehe toimimine võimalikult palju kasutajatele vastavaks ning hõlbustada meie Veebilehel navigeerimist.

  Mis on küpsis?

  Küpsis on väike fail, mis paigutatakse teie seadmesse ning mis võimaldab kasutada meie Veebilehe funktsioone ja Veebilehel toimida. Näiteks võimaldavad küpsiseid meil tuvastada teie seadme ning tagada teie juurdepääsu Veebilehele. Küpsised võimaldavad Veebilehel salvestada andmeid, nagu:

  •     Sisselogimisandmed (seadme IP-aadress, sisselogimisaeg, sisselogimise asukoht);
  •     Brauseri tüüp;
  •     Demograafilised andmed (vanuserühm, sugu);
  •     Andmed selle kohta, kuidas te Veebilehel surfate (milliseid Veebilehe osi te külastate, millistest toodetest olete huvitatud).

  Eesmärgid

  Me kasutame küpsiseid selleks, et:

  •   tagada Veebilehe tulemuslik ja turvaline toimimine; lubada ja toetada meie turvafunktsioone ning võimaldada meil tuvastada pahatahtlikku tegevust meie Veebilehel;
  •     mõista, arendada ja uurida tooteid, omadusi ja teenuseid, sealhulgas kui te tulete meie Veebilehele muudelt veebilehtedelt, rakendustest või seadmetest (nagu tööarvuti või mobiiliseade);
  •     tunda ära Veebilehe korduvaid külastajaid; küpsiseid aitavad meil näidata teile õiget teavet ja muuta teie kogemust isikupärasemaks; samuti aitavad küpsised meil vältida iga kord Veebilehe külastamisel uuesti registreerimist või teabe uuesti esitamist;
  •     analüüsida teie harjumusi, nii et Veebilehe toimimine oleks mugav, tulemuslik ning vastaks teie vajadustele ja ootustele, näiteks tagades, et Külastajad leiaksid probleemideta kõik vajaliku;
  •     mõõta teabevoogu ja andmeid, mida meie Veebilehele saadetakse; me kasutame küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks Veebilehe kasutajate arvu kohta ja selle kohta, kuidas nad Veebilehte kasutavad;
  •     suunamiseks ja reklaamimiseks; küpsiste kasutamisega võime koguda teavet, nii et kuvatakse ainult brauseri jaoks asjakohane sisu, luues erinevaid sihtrühmi; me võime kasutada küpsiseid, et kuvada teile asjakohaseid reklaame nii meie Veebilehel kui ka väljaspool seda.

  Me võime kehtivate seadustega lubatud ulatuses seostada küpsiste kaudu saadud andmeid muu teabega, mille oleme teie kohta saanud seaduslikest allikatest (näiteks teave teenuste, veebikonto, meie Lojaalsusprogrammi jms kasutamise kohta).

  Veebilehel kasutatavad küpsised

  Iga kord, kui te külastate meie Veebilehte, võidakse luua pikaajalised (püsivad) küpsised, mis jäävad teie brauserisse pärast registreerumist ja mida me loeme, kui naasete meie Veebilehele või meie teenuseid kasutava partneri veebilehele ning mida ei kustuta, kui olete meie Veebilehe sirvimise lõpetanud. Samuti võidakse luua lühiajalised (sessooni) küpsised, mis aeguvad või kustutatakse pärast seda, kui olete lõpetanud meie Veebilehe sirvimise (näiteks kestavad need küpsised tavaliselt Veebilehe hetke külastuse või sessiooni ajal).

  Märgime siiski, et vajalikud küpsised, nagu on täpsustatud allpool, on vajalikud meie Veebilehe toimimiseks ning vastuväidete korral ei ole me kindel, kas meie Veebileht või mis tahes selle osa või funktsioon toimib nõuetekohaselt. Kui te ei ole nõus jätma teavet, mida vajalikud küpsised koguvad, sulgege see Veebileht ja kustutage küpsised oma veebibrauserist.

  Palun järgige allpool toodud juhiseid selle kohta, kuidas kustutada küpsiseid oma veebibrauserist:

  Chrome

  Firefox

  Internet Explorer

  Edge

  Safari

  Opera

  Allpool on loetletud Veebilehel kasutatavad peamist tüüpi küpsised vastavalt nende tüüpidele, kogutud andmetele ja säilitamise kestusele.

  Ettevõtte kasutatavad küpsised

  Kindlasti vajalikud küpsised

  Neid küpsiseid on vaja, et meie Veebileht toimiks. Need hõlmavad näiteks küpsiseid, mis võimaldavad salvestada teie poolt sessiooni jooksul täidetud teabe, võimaldades teil logida meie Veebilehe turvalistele aladele. Ilma nende küpsisteta oleks Veebilehe kasutamine võimatu või mitte nii mugav.

  Funktsionaalsed küpsised

  Need küpsised parendavad meie Veebilehe funktsionaalset toimimist ja muudavad selle kasutamise lihtsamaks. Need küpsised jätavad meelde Külastajate valitud seadistused (näiteks keele ja ajavööndi seadistused). Nende küpsiste kasutamisega saavad Külastajad vältida seadistuste muutmist iga Veebilehe külastuskorra ajal. Need küpsised jätavad meelde ka muudatused, mida te Veebilehel teete (näiteks kui jätate Veebilehe kohta kommentaari). Need küpsised ei jälgida teie tegevust muudel veebilehtedel.

  Analüütilised küpsised

  Need küpsised näitavad, kas Külastaja on meie Veebilehte varem külastanud. Analüütilised küpsised võimaldavad meil tunda ära ja arvutada kokku meie veebilehe külastajate arvu ja näha, kuidas sellised külastajad meie Veebilehel navigeerivad. Samuti kasutame küpsiseid selleks, et mõista, arendada ja uurida tooteid, funktsioone ja teenuseid. Näiteks võivad analüütilised küpsised meile näidata, milliseid veebilehti on sagedamini külastatud, aidata meil salvestada Veebilehe toimimisega seonduvaid tõrkeid jms.

  Turustus-, suunamis- ja reklaamiküpsised

  Need küpsised salvestavad teie külastuse meie veebilehele, teie külastatud lehtedele ja järgitud linkidele. Seejärel kasutame seda teavet, et kuvada teie huvidele vastavaid reklaame. Reklaamiküpsised annavad meile teada, kas olete juba konkreetset või teatud tüüpi reklaami vaadanud ja kui kaua aega sellest möödas on. Me võime kasutada muu üksuse seadistatud küpsiseid, et saaksime pakkuda teile sobivamaid reklaame. Neid küpsiseid võidakse kasutada ka nii, et näeksime teatud reklaame vaid teatud arv kordi ja et see aitaks meil mõõta reklaamide tulemuslikkust.

  Kogu teave küpsiste kohta, mida me kasutame, on salvestatud allpool:

  Küpsise nimi Kirjeldus / Tüüp Loomise hetk Kehtivusaeg Andmed, mida kasutatakse / kogutakse
  _ga Statistika Veebilehele sisenemine 2 aastat unikaalne id
  _gat Statistika Veebilehele sisenemine 1 minut unikaalne id
  _gid Statistika Veebilehele sisenemine 24 tundi unikaalne id
  cookieconsent_status funktsionaalsed küpsised Kui olete poliitikaga nõustunud 24 tundi kohandatud väärtus

   

  Kolmanda poole küpsised

  Reklaamiküpsised – meie Veebilehel võidakse kuvada teiste osapoolte reklaame.  Mõned sellistest osapooltest kasutavad oma küpsiseid, et analüüsida, kui palju inimesi konkreetset reklaami vaadanud on või kui paljud inimesed on seda vaadanud rohkem kui ühe korra. Selliseid küpsiseid loovad ettevõtted kasutavad enda põhimõtteid ning meie ei saa selliste küpsiste loomist või salvestamist mõjutada. Soovitame teil ise uurida nende ettevõtete privaatsuspoliitikat või küpsiste poliitikat, kelle reklaame meie veebilehtedel kuvatakse.

  Analüütilised küpsised Analüütilised küpsised võimaldavad meil jälgida kasutajate arvu ja nende külastuste perioodilisust. Muud kolmanda poole küpsised – meie Veebilehe mõnedel veebilehtedel, muud üksused (näiteks sotsiaalvõrgustikud) võivad samuti kasutada enda anonüümseid küpsiseid, mis on disainitud nii, et nende poolt välja töötatud programmid või rakendused sobiksid nende vajadustele.  Selliste küpsiste toimimise konkreetsete omaduste tõttu ei ole meie Veebilehel juurdepääsu nende küpsiste üle kantud teabele, samuti nagu teistel üksustel puudub juurdepääs teabele, mida kogutakse meie seadistatud küpsistega.

  Kuidas kasutatakse küpsiseid reklaamimise eesmärgil?

  Küpsised ja muu reklaamitehnoloogia nagu majakad, pikslid ja sildid aitavad meil tuua teieni tulemuslikumalt asjakohaseid reklaame. Samuti aitavad need meil pakkuda paremat jälgimist, uurimist ja aruandlust reklaamijatele, mõista ja arendada oma teenust ning teada, millal sisu teile näidatud on.

  Küpsistest keeldumine või nende blokeerimine

  Paljud veebibrauserid on seadistatud nii, et küpsistega nõustutakse automaatselt. Külastajad võivad enda äranägemisel küpsiseid ja sarnaseid unikaalseid identifikaatoreid blokeerida või kustutada, kui nende brauseri või seadme seadistused võimaldavad neil seda teha. Siiski võivad juhul, kui keeldute küpsistest või muudest sarnastest tehnoloogiatest või blokeerite need, mõned Veebilehe funktsioonid olla teile kättesaamatud või mitte nii tulemuslikult toimida.

  Juhime teie tähelepanu sellele, et vajalikud küpsised on vajalikud meie Veebilehe toimimiseks ning vastuväidete korral ei ole me kindel, kas meie Veebileht toimib nõuetekohaselt.

  Võite meilt nõuda, et kustutame teie kohta kõik andmed, mida oleme küpsiste kaudu kogunud või töödelnud. Selleks saatke meile e-kiri aadressil [email protected]. Sellised andmed kustutatakse kuni 30 tööpäeva jooksul alates hetkest, kui te eespool toodud aadressil meie poole pöördusite.

  Rohkem teavet selle kohta, kuidas küpsiseid kustutada ning muud kasulikku teavet küpsiste kasutamise kohta leiate veebilehelt www.allaboutcookies.org

  Üldine

  Ettevõte võib seda küpsiste poliitikat uuendada.

  Ettevõte teavitab kasutajaid uuendustest, edastades küpsiste poliitika uue versiooni. Seetõttu soovitame teil aeg-ajalt meie Veebilehte külastada. Sealt leiate alati selle küpsiste poliitika uusima versiooni.

  See küpsiste poliitika kehtib alates selle avaldamise hetkest Veebilehel.